Milión za zločiny OSA www.jirihradec.cz
www.jirihradec.com
Rychlé peníze za lži, podvody, zlodějnu a zničení života
Šéfová právního odd. OSA mně nabídla 1,2 mil. Kč 17.01.2006 proběhlo jednání u Vrchního soudu v Praze k neproplácení za užití mé hudby v letech 1993-1995 - odvolání po blamáži Městkého soudu s údajným znalcem na autorské právo z Univerzity Karlovy.
V soudní místnosti právní zástupkyně OSA odmítla smír.
Po jednání soudu v můj prospěch, mně na chodbě VS Mgr. Mališová z OSA nabídla 1,2 miliónu Kč, jako součet peněz ze všech mých žalob na neproplácení za užití mé hudby v 6-ti letech 1990-1995. Je to částka, kterou umím dokázat, OSA mne okradla o nesrovnatelně víc.
Jsou to prý rychlé peníze, jinak se OSA bude klidně soudit dál. (Spory s OSA mne stály statisíce Kč, OSA mně posílá celoroční příjem 3.872,-Kč a doufá, že už mne dostatečně zruinovala.)
Úroky, soudní náklady, apod. OSA zaplatit nechce.
10 let likvidace mého jména, uplatnění, práce a života svým vedením OSA napravit nechce, je to prý má soukromá věc.
Mgr. Lenka Mališová Mgr. Lenka Mališová, vedoucí právního oddělení OSA a nedávná členka představenstva OSA
zvuk stání u Vrchního soudu (zvuk mp3, 210kB) - na dotaz předsedkyně senátu Vrch. soudu Mgr. Javůrkové řekla Mgr. Mališová, že OSA na smír nepřistoupí. Nedošlo prý k užití mé hudby, neboť nebyla z ČT hlášena (zodpovědná byla šéfová právního odd. ČT - záhy ředitelka OSA Wünschová).
zvuk po stání u Vrchního soudu (zvuk mp3, 920kB) - posléze na chodbě VS hovořila šéfová právního odd. OSA Mgr. Mališová opačně než v jednací síni a nabídla mně 1,2 miliónu Kč jako součet mých žalob. Věděla, že na mně OSA spáchala křivdy, ale nehodlá je napravit, prý mně to po 10-ti letech nemůže vadit. Ke kolegům z vedení OSA Jandovi, Chrastinovi, Slaninovi se šéfová právnička OSA tento den nehlásila.
paragrafStejné soudkyně Vrchního soudu.
Po rozsudcích o právní neexistenci OSA v letech 1992-1996 zachránila OSU soudkyně Vrchního soudu v Praze Mgr. Javůrková, když poté rozhodla, že na nový subjekt OSA, vzniklý v roce 1996, je třeba pohlížet jakoby vznikl již v roce 1992. Ke stejné soudkyni nyní doputoval můj spor proti OSA právě na toto období.
Další členky senátu Vrchního soudu v Praze 17.01.2006 v roce 2000 zmanipulovaly rozsudek přesně podle lží OSA. Byl jsem pak nucen obrátit se na Nejvyšší soud ČR, na Ústavmí soud ČR a do Štrasburku.
OSA vtáhla do svých zločinných praktik jako spoluviníky soudy, Ministerstvo kultury ČR, Univerzitu Karlovu, Českou televizi, Statistický úřad, policii, atd. (Manipulace soudů)
Co se u Vrchního soudu neprojednávalo.
Právním zástupcem ČSSD je JUDr. Jan Kříž (seznamy StB), šéf z Univerzity Karlovy figurující za ostudnou blamáží s údajným znalcem na autorské právo, napsal iniciativně Vrchnímu soudu v Praze. Stejně jako posudek Kordače, nemá ani dopis Kříže razítko UK. Následovalo vyúčtování UK (opět bez razítka UK) za smyšlené úkony s dementními výpočty. Nic z toho se u Vrchního soudu 17.01.2006 kupodivu neřešilo. V oddělení prof. Kříže je náhle JUDr. Wünschová, bývalá ředitelka OSA, dříve náměstkyně ministra kultury ČR (nový autorský zákon a licence OSA) a ještě dříve ved. právnička v České televizi (falzifikáty) - je zodpovědná za neproplácení hudby - důvod mých žalob proti občanskému sdružení OSA.
Činnost OSA

OSA
Lži, podvody, pomluvy, intriky, používání zfalšovaných listin, úmyslné okrádání autora, porušování autorského zákona, poškozování při správě cizího majetku, právní chaos OSA, neprůhledné hospodaření s miliardami Kč, smyšlená vyúčtování, neřešení reklamací, tajná a svévolná blokace účtu autora, neoprávněná režijní srážka, likvidace autora metodami StB - to nezní jako činnost ochranného svazu, ale jako činnost zločineckého gangu, patřícího na 15 let do kriminálu. Plus propojení OSA se státním Ministerstvem kultury ČR, Univerzitou Karlovou, Českou televizí, tvorba autorského zákona, zmanipulované soudy, ztracené soudní spisy, mé sledování policií, atd., připomínající organizované zločinné spolčení.
Historie
Po častém užívání mé hudby jsem v r. 1987 uzavřel s ochranným svazem OSA smlouvu o mé ochraně, od r. 1990 reklamuji v OSA neproplácení za užití mých děl, od r. 1993 se bráním zlodějně a zvůli OSA soudní cestou, od r. 2000 zveřejňuji zločinné praktiky OSA na internetu.
Související:
| Vrchní soud v Praze 17.01.2006 |
| Soudy a OSA ztrácejí stejné spisy |
| Manipulace soudů, atd. - Justice skáče jak OSA píská |
| korespondence a dokumenty | o co jde OSE? | přehled událostí |Autorská práva v ČR a zločinné praktiky OSA:
§§ § §§ Jiří Hradec
www.jirihradec.cz
www.jirihradec.com